PAR MUMS

“Kas ir ideja? Ideja ir lielais “TIK UN TĀ”. Ka mēs tik un tā esam palikuši pie sava: dabas lielie attīstības likumi paši par sevi ir cienāmi un svēti, un svēta ir tā vieta, kurā mēs cilvēku vārdā to apliecinām.” /Imants Ziedonis/
Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra mācību un demonstrējumu centrs “LIELOZOLI” Slampes pagastā dibināts 2018. gada 20. novembrī ar stratēģisko mērķi izveidot vidi zināšanu pārneses un mācību (arī praktisku un lauka) nodrošināšanai ilgtspējīgas saimniekošanas, inovāciju un zaļās ekonomikas jomās, kā arī sabiedrības izglītošanai par lauksaimniecības tēmām, īpašu uzsvaru liekot uz skolēniem un studentiem.

Perspektīvā multifunkcionālais centrs ar mācību telpām un 16 hektāriem labiekārtotu teritoriju paredzēts kā iedvesmojošs, interaktīvs Latvijas lauku, mežu un akvakultūras izziņas, iedvesmas un profesionālās izaugsmes centrs, kurā Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs īsteno daļu no savas misijas mērķiem.
Lielozoli gaida apmeklētājus no Latvijas pilsētām un laukiem,- ģimenes ar bērniem, vecāko grupu pirmskolas iestāžu audzēkņus, sākumskolu, pamatskolu, vidusskolu, ģimnāziju, profesionālo mācību iestāžu klašu skolēnus, studentus, profesionālus lauksaimniekus, pārtikas ražotājus un pavārus, un tādus, kuri vēlas par tiem kļūt.

Mēs gaidām ciemos visus, kam interesē un rūp Latvijas lauku, mežu un ūdeņu nākotne un apsaimniekošana!

Mūsu draugi un sadarbības partneri

Adrese
Slampes pag.,
Tukuma nov.,
LV-3119
Tālrunis
Dace Langiša: +371 26522748
Lauris Balgalvis: +371 26442046
E-pasts
lielozoli@llkc.lv
© Lielozoli. Visas tiesības paturētas 2024.